Loading...

czwartek, 14 marca 2013

Czarna zeberka na wlosach

     
          Have all life the same hair - boredom . However, I'm faithful to my hair color, which after dyed I wouldn't regained. The only thing I did with my hair it's highlights and coloring with washable paint.

If I dont want to lose my natural blonde wasn't be afraid to do a black zebra?
I was so scared, but after 2 years I know this isn't affected my hair. After 6 months, the black paint is washed away and it's then a slightly brown color, which can be easily oxidized, and after time all them colors will mix evenly. I faithfully wore it on the hair for two years, refreshing stripes every 4 months.  I miss this hair ;)

How to perform ?
   Put on brush a small amount of black paint and touch the hair creating stripes. Be careful- don't apply too much paint on the hair , because it will drip and it will be one big stain. Paint put on top, but also from the bottom of the hair's band !
          Mieć całe życie takie same włosy- nuda. Jednak ja pozostaję wierna mojemu kolorowi włosów, którego po przefarbowaniu włosów już bym nie odzyskała. Jedyne co robiłam z włosami to pasemka, czy farbowanie zmywalną farbą.
Czy nie chcąc tracić mojego naturalnego blondu nie bałam się robić czarnej zebry?
Bałam się strasznie, jednak po 2 latach wiem, że to zupełnie nie wpłynęło na moje włosy. Po 6 miesiącach czarna farba się wypłukuje i tak naprawdę pozostaje lekko brązowy kolor, który można lekko utlenić, a po czasie kolor sam się wymiesza i będzie równomierny. W każdym bądź razie wiernie nosiłam ją na włosach przez okres 2 lat, utrwalając paski co 4 miesiące. W sumie, to tęsknię za tymi włosami ;)

Jak wykonac?
   Nakładamy na szczoteczkę niewielką ilość czarnej farby i dotykamy włosów, tworząc paski. Uważajcie, by nie nałożyć zbyt dużo farby na włosy, bo będzie ona ściekać i powstanie nam jedna wielka plama, Farbę nakładamy od góry, ale też od dołu pasma!3 komentarze:

 1. O kurde, ale czadowo to wygląda ;D zawsze się zastanawiałam, jak coś takiego się robi :) Szkoda, że moje włosy średnio się do czegoś takiego nadają, bo naprawdę bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej wyglądają na blondzie, jeśli masz blond, to na pewno się nadają! :)

   Usuń
 2. Teraz wiem jak zrobic takie włosy. Dzięki wielkie i zapraszam na mojego bloga
  azjatyckapolka.blogspot.com
  http://www.youtube.com/channel/UCJkigKxwnfrcpYIpAabF_Qg/videos

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.