Loading...

środa, 31 lipca 2013

Prawie jak piaskowy lakier


W mojej kolekcji znajduje się jedynie jeden piaskowy lakier, który zrobił na mnie naprawdę spore wrażenie.  Do tego zdobienia z użyciem OPI w rombach chciałam użyć mocnego fioletowego piaskowego lakieru, niestety takiego nie posiadałam. Jako, że potrzeba jest matką wynalazków zdecydowałam się na pokrycie paznokci dwoma warstwami sypkiego brokatu, a tego w swojej kolekcji mam zdecydowanie wiele.

wtorek, 30 lipca 2013

Złote drobinki


Złote drobinki Golden Rose Jolly Jewels nr 103 pięknie mieniące się na OPI. Obydwa te lakiery możecie otrzymać u mnie w rozdaniu. Jak wam się podoba takie połączenie?

poniedziałek, 29 lipca 2013

OPI wersja miniaturkowa


My first OPI nail lacquer in collection- mini version. And what do you think about them?


Mój pierwszy OPI w kolekcji- wersja miniaturkowa, czyli 3,75ml, a wy co o nich myślicie?

niedziela, 14 lipca 2013

Industrial
Industrial- as some people from my country call that colloquially "arrow". Another of my fulfilled, for happiness, wishes. I dreamed about it the longest of all my piercings, but also I was the most scared about it. Videos on the Internet look scary that even goosebumps appears. Usually, piercer make two holes in our ear and immediately puts the barbell in which combines them both. I walked away from this method. I made two separate holes in which I wore a normal titanium earrings on a stick and when their perfectly healed I exchanged them for barbell ;) I recommend that way for everyone! Barbell is easier to hook up and pain is awful when you have just freshly piercing so better is perform two separately holes.

Need to be careful: The holes must be made in the right place and at the right angle because it may happen that after inserting the barbell can distort the ear.

I wore it for period three years and I'd love to back to it :)

__________________________

Industrial- jak to niektórzy też nazywają potocznie "strzała". Kolejne z moich na szczęście spełnionych pragnień. O nim marzyłam najdłużej, ale i najbardziej bałam. Filmiki na Internecie wyglądają przerażająco, aż gęsia skórka się pojawia. Zazwyczaj przy jednym przekłuciu robi się dwie dziurki i od razu wsadza się sztangę, która łączy obie dziurki. Ja odeszłam od tej metody. Wykonałam dwie osobne dziurki, w których nosiłam normalne tytanowe kolczyki na sztyft, a dopiero jak się idealnie wygoiły wsadziłam industriala ;) Polecam to dla każdego, bo o sztangę łatwiej zahaczyć, przy czym ból jest okropny, a tak są dwie niezależne dziurki- praktycznie nic nie czuć.

Na co trzeba uwazac: Dziurki muszą być wykonane w odpowiednim miejscu i pod odpowiednim kątem, bo może się zdarzyć tak, że po wsadzeniu sztangi, kolczyk będzie wam zniekształcać ucho.

Kolczyka nosiłam przez okres 3 lat i z chęcią bym do niego powróciła :)

sobota, 13 lipca 2013

piątek, 12 lipca 2013

2 microdermals hip


Piercing on my hips I planned a quite long time, seemed to me unachievable, but I always reach what I've decide so here I am, I'm owner two beautiful microdermals on my hips! x For geek's piercing was it like a dream come true, doesn't matter to me anything else, just that I have next piercing on my body. From perform a piercing has already gone over two years and still my dermals stuck in my hips and as yet not going anywhere :) Through the prism of time I have different attitude but I don't regret it. Just piercing doesn't make such an impression on me as before.Kolczyki w biodrach planowałam dość długi czas, wydawały mi się nieosiągalne, jednak zawsze dochodzę do tego co sobie postanowię i tak oto jestem ich posiadaczką! Dla maniaczki piercingu było to jak spełnienie marzeń, nie liczyło się wtedy dla mnie nic więcej, tylko to, że mam w ciele następnego kolczyka. Od tego przekłucia minęły już ponad dwa lata i wciąż dermale tkwią w moich biodrach i jak na razie nigdzie się nie wybierają :) Przez pryzmat czasu mam już jednak zupełnie inne podejście, nie żałuję, ale kolczyki nie robią już na mnie takiego wrażenia jak wcześniej.I remember how much I wanted to have them, I was crazy about them, but my piercer advised against me surface bars which I wanted to use. I knew it could migrate and I was afraid of scars, so I preferred do anything than decide on my own the defacement. He offered me microdermals but I refused, scared me a vision that I will wear them for all life till I remove them by a scalpel. Despite everything, I decided to perform it and now I know that was the best decision. Using surfacebars never have sure will persevere as long as dermals. In addition, dermals look a lot better than surfacebars and it's any possibility to hook up it! :)

And how do you like them?
Pamiętam jak bardzo chciałam je mieć, wręcz szalałam na ich punkcie, jednak piercer odradzał mi surface bary, które chciałam zastosować. Sama wiedziałam, że mogą mi migrować, bałam się blizn, więc wolałam nie wykonać nic, niż decydować się na własne oszpecenie. Zaproponował mi dermale, jednak odmawiałam, przerażała mnie wizja, że będę je nosić do końca życia, albo usunę tylko za pomocą skalpela. Pomimo wszystko zdecydowałam się i teraz już wiem, że była to najlepsza decyzja. Przy użyciu surfaceów nigdy nie macie pewności, że kolczyki wytrwają wam tak długo jak mi dermale. Poza tym wyglądają o niebo lepiej niż surfacebary i nie ma praktycznie możliwości o nie zahaczyć! :)

A wam jak się podobają?