Loading...

niedziela, 30 czerwca 2013

Safari nr 101


Another blue shade from my collection! This time it is nail polish well known to us- Safari (everybody in Poland knows that brand). I think ideally suited to the current summer!

Consistence: Anyone who was working with Safari's lacquers, and I suppose most of you, know very well that to quality is beyond reproach, especially for that low price. However, for me the lacquer too quickly thickens in the bottle, compared to polishes other brands, what results in shorter using.

Colour:  It's a delicate shade of blue, closest to sea. I fall in this colour I totally admire it, just look how is presented for example in >this decorating<.

_______________

Kolejny błękitny odcień z mojej kolekcji! Tym razem jest to lakier bardzo dobrze nam znany, czyli Safari. Wydaje mi się, że lakier idealnie nadaje się na obecne lato!

Konsystencja: Każdy kto miał do czynienia z lakierami Safari, a przypuszczam, że większość z was, to bardzo dobrze wie, że ich jakości nie można nic zarzucić, szczególnie za taką cenę. Jednak jak dla mnie lakier zbyt szybko gęstnieje w buteleczce, w porównaniu do lakierów innych firm, co skutkuje krótszym jego użytkowaniem.

Kolor: Jest to delikatny odcień błękitu, bardziej morski. Za tym kolorem przepadłam totalnie, same spójrzcie jak prezentuje się np. w tym zdobieniu >klik<

wtorek, 25 czerwca 2013

Water marble
Probably every one of you knows this method to painted nails. For me that was first test and I don't know if the last..

Browsing the decorating of the other girls I was always impressed how beautiful mixing these colours and what miracles you can do on your nails. In the end, I decided to perform it as well, but only to do another week Kokieta's project. Unfortunately, the same decoration wasn't such a pleasure as I thought. I made four approaches, and each of them has been a fiasco. I present to you my latest try, which in the end I decided to show. Currently, I am critical of this method, not every polish perfectly fit it and wash off the skins around the nails is a nightmare, never remove the lacquer of them ideally. In general I ruined my mood make mess and dirty of the nail polishes all around. I don't know if I ever try this method again ..

I also know that chose colours badly, but constantly checked which lacquers will serve on this method and after this approach already gave up..
Zapewne każda z was zna tę metodę zdobienia paznokci. Jak dla mnie było to pierwsze podejście i nie wiem czy nie ostatnie..

Przeglądając zdobienia innych dziewczyn zawsze byłam zachwycona jak pięknie mieszają się te kolory i jakie cuda dzięki temu można wykombinować na pazurkach. W końcu i ja się za to zabrałam, jednak tylko dlatego, aby wykonać kolejny tydzień projektu u Kokietki. Niestety samo zdobienie nie było taką przyjemnością jak myślałam. Zrobiłam cztery podejścia i za każdym poniosłam fiasko. Przedstawiam wam moje ostatnie zdobienie, które w końcu zdecydowałam się pokazać. Obecnie jestem krytycznie nastawiona do tej metody, bo nie każdy lakier idealnie do tego pasuje, poza tym zmywanie skórek jest koszmarem, nigdy nie doczyścimy ich idealnie, jeśli na pazurkach znajduje się już jakiś lakier. Ogólnie rzecz biorąc zepsułam sobie humor paćkając wszystko dookoła. Nie wiem czy kiedykolwiek spróbuję ponownie tej metody..

Wiem też, że kolory dobrałam fatalnie, jednak nieustannie sprawdzałam, które lakiery będą się do tego nadawać i po tym podejściu już zrezygnowałam..

poniedziałek, 24 czerwca 2013

sobota, 22 czerwca 2013

Wyniki rozdania

Gratuluję i mam nadzieję, że wszystko będzie Ci służyć! : )
Czekam na Twoje dane do przesyłki! 
(jeśli wskazana osoba nie odezwie się w ciągu 3 dni, wylosuję kolejną)


Congratulations, hope everything will serve you! :)
Waiting for your details to shipment!
(if the person has not answer within 3 days, I will choose another)

wtorek, 11 czerwca 2013

Zapiekanka z mięsa mielonego i cukinii z serem mozzarella


Kolejny przepis z kuchnialidla, jednak tym razem więcej rzeczy zmieniłam w samym przepisie :)
Jest to kolejna propozycja podania mięsa mielonego, który też baaardzo często gości w mojej kuchni.

czwartek, 6 czerwca 2013

ZąbkiGolden Rose Paris #236 compose perfect with the black colour
but unfortunately this black notches doesn't look good on the short nails
because additionally make them shorten.
Have you ever had a similar manicure? Which colours did you compose together?


Golden Rose Paris #236 idealnie komponuje się z czernią,
niestety takie ząbki niezbyt dobrze prezentują się na krótkich paznokciach,
bo dodatkowo je skracają.
Miałyście kiedyś podobne zdobienie? Jakie kolory ze sobą skomponowałyście?

niedziela, 2 czerwca 2013

Bzzz...Bbbbbzzzzzzzzzzz........
the whole idea mapped to the ideas of other surfers