Loading...

poniedziałek, 27 maja 2013

Liebster Awards


Thanks for nomitation from Diunay. I'm delighted because of that :)

Dziękuję bardzo za nominację od Diunay. Jest mi bardzo miło z tego powodu :)

Essence nail art twins Edward #01

niedziela, 26 maja 2013

Początki

..Series of past..

From this decorating I started my adventure with nail polishes. That was the first time how I tried on my nails make any pattern and straight I fall in love ;) I have a sentiment to my old pattern, old decorating because I never make two times the same things so every of nail art I wear only one time in my life. And you?


To zdobienie rozpoczęło moją przygodę z lakierami. To był pierwszy raz jak próbowałam na pazurkach wykonać jakiś wzorek i od razu w tym przepadłam ;) Mam sentyment do moich starych zdobień, bo nigdy nie wykonuję dwa razy tego samego, a wy?

niedziela, 19 maja 2013

Tom & JerryJust to remind times when I really wanted to paint acrylics farb. 
I'm not sure if these art wasn't inspired on someone else.
The most important that performed was by me :) 
Did you also inspired on the ideas of others?Tak na przypomnienie czasów, kiedy naprawdę chciało mi się bawić farbkami akrylowymi.
Nie jestem pewna czy zdobienie te nie było wzorowane na kimś innym, ale zapewne tak.
Ważne, że realizacja była własna :)
Czy wy też wzorowałyście się kiedyś na pomysłach innych osób?

czwartek, 9 maja 2013

OndulacjaOn 16.07.2012 my hair survived the crisis. As always my idea to do a perm (I mean do a suicide on own hair) came to my mind spontaneously. I didn't go to any hairdresser all of that I made at home place. The effect was really cool, I was so excited when just saw myself in the mirror, but effect remained only one day. I have that ugly straight hair so even after such hard labor- didn't been wave. But I would like so much got a sheep on my head!

Warning for you!
If you decide to do a perm- choose a really good hairstylist studio, no one will do it better than professionals. I restored my hair to good looking and being healthy again ALL YEAR!
Dnia 16.07.2012 r moje włosy przeżyły kryzys. Jak zawsze mój pomysł zrobienia sobie ondulacji (czyt. wykonania samobójstwa na własnych włosach) wpadł mi do głowy spontanicznie. Nie udałam się do fryzjerki, a wszystko odbyło się w domowym zaciszu. Efekt był naprawdę super, byłam wniebowzięta gdy tylko ujrzałam się w lustrze, jednak utrzymywał się on tylko jeden dzień. Mam tak wstrętnie proste włosy, że nawet po takiej katordze nie chciały się one pokręcić, a tak bardzo chciałabym mieć owieczkę na głowie!

Przestrzegam was!
Jeśli decydujecie się na ondulację, to wybierzcie się do naprawdę dobrego studia fryzjerskiego, nikt tego nie wykona lepiej jak sami profesjonaliści. Ja przywracałam do ładu moje włosy CALY ROK! 


poniedziałek, 6 maja 2013

Magic Visage Glamour- lawendabrand: Editt Cosmetics
lacquer: Magic Visage Glamour
color: lavender
price: 0,50£ / 2,50zł

For that price I never expect lacquer paint my nails full of satisfy but even in this time little purchase positively surprised me. Already 2 layers give nice and deep colour our nails. Lacquer is strongly pigmented, don't leave any smudges, consistency and brush are suitable. I can describe it in superlatives :)W tej cenie nigdy nie oczekuję od lakieru, by spełniał się idealnie podczas malowania paznokci, jednak tym razem ten mały zakup pozytywnie mnie zaskoczył. Już 2 warstwy nadają piękny, głęboki kolor naszej płytce. Sam lakier jest mocno napigmentowany, zero smug, czy prześwitów, konsystencja i pędzelek odpowiedni- same plusy. Mogę opisać go w samych superlatywach :)

niedziela, 5 maja 2013

Wrist

The sweetest piercing I ever had, but also the shortest if we talking about time having it. I didn't use for that microdermals but it was a surfacebar, that's why it started to migrate that quick. On my wrist stayed for one month and I'm so happy because I thought it would gone quicker. Scars look like two little dots but I hate them the most of all my scars. Piercing doesn't hurt and I didn't had a bad experience like badly touch. About that I was scared the most- wrist and piercing on it so I would hook it up every time wherever my hand gone but I was wrong. It wasn't like that or maybe I just cared to don't do that.

piercing left me in October 2011
 Najsłodszy kolczyk jakiegokolwiek miałam, ale i też najkrócej. Nie użyłam do tego przebicia microdermali, ale jednak był to surface bar przez co szybko kolczyk zaczął mi migrować. Na ręce wytrzymał mi około miesiąca czasu, z czego i tak jestem zadowolona. Blizny wyglądają jak dwie małe kropeczki, ale jednak chyba przeszkadzają mi najbardziej z moich wszystkich blizn. Przebicie zupełnie nie boli i wbrew pozorom zupełnie o niego nie zahaczałam, chociaz o to balam sie najbardziej gdy go wykonywalam.

kolczyk opuścił mnie w pazdzierniku 2011

czwartek, 2 maja 2013

Przykładowe zdobienie- AVON nailwear pro+ PASTEL PINKFor long time I wondered can I save somehow a lacquer Avon nailwear pro + Pastel Pink by make a decorating on it. However, after still I can not say a good word about him. The color is neuter. It was really hard for me to invent something what could fit to this polish. See how these smudges are visible, I was writing about it >here<Długo się zastanawiałam czy da sie uratowac jakos lakier Avon nailwear pro+ Pastel Pink poprzez wykonanie zdobienia. Jednak nadal nie mogę powiedzieć o nim dobrego słowa. Kolor jest nijaki, naprawdę ciężko było cokolwiek do niego dopasować. Przyjrzyjcie się jak bardzo widoczne są te smugi, o których mówiłam >tutaj<