Loading...

czwartek, 25 kwietnia 2013

MV Nail Polish brilliant- blueFrom my magic coffer I pulled out a laquer- MV Nail Polish Brilliant, I am aware this is completely unknown brand. I bought it in the Chinese's shop long time ago for £0.70. 

What I would like to say?
Sometimes polish for £5 prove to be a total dud, and a really cheap and good  purchase- surprises. Despite the fact that the lacquer has quite a lot of time, his consistency has not changed, is still perfect, medium dense, it's not spreads over the nail. Just look how precisely is laying, it's incredible by me :)

What do I like in this laquer:
I can't predict which color will becomes on my nails, in every light is quite different, from dark green to dark blue and light blue, as you can see on the pictures.              Z mojego magicznego kuferka wyciągnęłam dzisiaj lakier MV Nail Polish brilliant, mam świadomość, że jest to zupełnie nieznana firma, zakupiłam go w chińskim dawno temu za 3,50zł.

Jednak co chciałabym powiedzieć?
Czasami lakier za 16zł okazuje się totalny bublem, a taki mało kosztowny zakup, który naprawdę jest trafiony- aż zadziwia. Pomimo tego, że lakier ma dość sporo czasu, jego konsystencja się nie zmieniła, pozostaje wciąż idealna- średnio gęsta, nie rozlewa się po płytce, ani też ciężko się go nie rozprowadza. Same spójrzcie jak precyzyjnie nałożony jest lakier, a to u mnie chyba niebywałe :)

Co podoba mi sie w tym lakierze:
Nie potrafię przewidzieć koloru jaki uwidoczni się na płytce, w każdym świetle jest on zupełnie inny, poczynając od ciemnej zieleni, po ciemny niebieski, aż po błękit, jaki jest widoczny na zdjęciach.11 komentarzy:

 1. Nigdy nie widziałam tej firmy, a szkoda :) Piękny lakier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko powiedzieć co to jest, może jakbyś odwiedziła jakiś bazarek, czy chiński, to byś znalazła :P

   Usuń
 2. Śliczny kolor :)
  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudny;) podoba mi sie
  zapraszam na nowe kosmetyczne rozdanie;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny lakier, tez zakupiłam lakier u Chińczyka za 2zl i jestem zadowolona. Czasem można znaleźć tania perełkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piękny kolor. Ostatnio bardzo się polubiłam z błękitami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tej firmy mam fiołkowy i jest bardzo fajny :) jestem tego samego zdania co Ty ja mam 2kroki do chińskiego i mam już tam sprawdzone lakiery i są bardzo fajne tanie ale lepsze od tych co są powyżej 10zł i co da się? da się więc się cieszę że masz takie samo zdanie co ja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już zbyt wiele razy jedne z droższych lakierów w ogóle mi się nie sprawdziły..

   Usuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.