Loading...

poniedziałek, 27 maja 2013

Liebster Awards


Thanks for nomitation from Diunay. I'm delighted because of that :)

Dziękuję bardzo za nominację od Diunay. Jest mi bardzo miło z tego powodu :)

Questions:
1. What inspired you to live?
To live inspired me my own dreams. I would like to make all of them come true and hope one day I will be old grandmother happy of achieved everything what I wanted to. I think everybody should go through to get goals which he define be himself and which make him more happy. My current dream which is in the process is moving to the England so in this case I will do everything to stay there. I really appreciate a little things.
1. Co Cię inspiruje do życia?
Do życia inspirują mnie moje własne marzenia, chciałabym spełnić je wszystkie i mam nadzieję, że kiedyś będę staruszką cieszącą się z tego, że osiągnęłam wszystko to co chciałam. Uważam, że każdy człowiek powinien dążyć do celów, które sam sobie wyznacza i które sprawią, że stanie się on jeszcze bardziej szczęśliwy. Moim obecnym marzeniem, które właśnie się ziszcza jest przeprowadza do Anglii, tak więc i w tym wypadku będę czynić wszystko, aby tam pozostać. Naprawdę doceniam małe rzeczy.

2. Your the best brand?
Thats will not be a cosmetics brand but related with clothes. I love NIKE in particular thems shoeesss!
2. Twoja ulubiona marka?
Nie będzie do marka kosmetyczna, ale związana z ciuchami. Uwielbiam NIKE, a w szczególności ich buty! 

3. What's your the best shop?
I know you expected I will say something about cosmetics or clothes shop but in this question to my mind didn't come anything like that like to every normal girl ;) I really hate to going for shopping but I love to cook so my the best shops are Tesco and Lidl ;) For me they are in the high with the promotion thems shops and with promotions for normal customer who spend more of day time at kitchen ;)
(I'm talking about how I see that in Poland I don't know if in other countries is the same)
3. Jaki jest twój ulubiony sklep?

Wiem, że zapewne oczekujecie, że wypowiem się na temat jakiegoś kosmetycznego sklepu, jednak jest to tak szerokie pojęcie i w ogóle na myśl nie przyszła mi żadna drogeria, czy sklep z ciuchami, jak zapewne każdej normalnej dziewczynie ;) Nie lubię chodzić na zakupy tak naprawdę, a kocham gotować, tak więc moim ulubionym sklepem jest TESCO oraz LIDL ;) Jak dla mnie są na szczycie z promocją własnego sklepu oraz ze zniżkami dla potencjalnego kupca, który spełnia większość swojego dnia w kuchni ;)

4. Your the best coffe?
Unfortunately, I don' have my the best coffe I never used to like it and I can't even drink it to much because of health cases.
4. Ulubiona kawa?
Niestety nie mam ulubionej kawy, nigdy za nią nie przepadałam, a poza tym nie mogę jej pić ze względów zdrowotnych.

5. Colours neon or pastels?
Definitely I admire pastel colours. I don't like when something stand out and entice people attention cause of colour nails. Usually on my nails I welcome really toned down colours and because of that I'm not standing out of the crowd ;) Although according to me neons colour eye-catching just only for moment but nail are made on pastel base can make somebody delighted :)
5. Kolory neonowe czy pastelowe?
Zdecydowanie uwielbiam kolory pastelowe. Nie lubię jak coś zbytnio rzuca się w oczy i przyciąga wzrok tylko swoim kolorem. Zazwyczaj na swoich paznokciach witam bardzo stonowane kolory, przez co nie wyłamuję się zbytnio z tłumu ;) Poza tym według mnie kolor neonowy przyciąga wzrok tylko na moment, a ładne zdobienie wykonane na pastelowej bazie może wprowadzić kogoś w zachwyt :)

6. Do you believe in destiny?
I have to say I believe it but I see two sides.. Sometimes I noticed why some of things are happening what for them came to our life. But I see as well that human have a huge influence on own life so I believe in force of attraction, as more you wishing for something as faster it's coming true ;) Our mind is our magnet for our dreams.
6. Wierzysz w przeznaczenie?
Z pewnej strony tak.. Czasami zauważam dlaczego pewne rzeczy się dzieją i po co one tak naprawdę się przydarzyły w naszym życiu. Jednak widzę też, że człowiek ma ogromny wpływ na własne życie, tak więc wierzę w siłę przyciągania, im się mocniej czegoś pragnie, tym szybciej się to urzeczywistnia ;) Umysł jest naszym magnesem na marzenia.

7. What you will never refuse yourself?
Definitely pizza or kebab. Im so addicted of this, I love this taste!! How I don't like chocolate, coffe, sweets, that I cannot refuse pizza, really. Recently I tried to restrict consumption and I was doing it really good I didn't touch it for one month but now everything back. I don't know whats going on with me I'm just weak for that.
7. Czego w życiu nigdy sobie nie odmówisz?
Zdecydowanie pizzy czy kebaba.. Jestem od tego uzależniona, uwielbiam ten smak!! Jak nie lubię czekolady, kawy, słodyczy, tak nie potrafię sobie odmówić pizzy, naprawdę. Ostatnio próbowałam ograniczyć to spożycie i naprawdę mi wychodziło, nie tknęłam przez miesiąc, jednak teraz znowu wszystko wróciło. Nie wiem co ze mną jest :D

8. Spicy dishes or mild?
It's really hard to define it because everything depend of course. But I never say no for spicy dishes I really love them.
8. Potrawy pikantne czy łagodne?
Ciężko mi na to jednoznacznie odpowiedzieć, bo wszystko zależy od potrawy. Jednak nie mowie nie dla pikantnych potraw, zdecydowanie je uwielbiam.

9. Gold or silver?
Gold- definitely! According to me gold emphasize colour of womans skin. I love gold and it's only what I was buying. I don't like silver for me it looks so icy and makes look older our palms.
9. Złoto czy srebro?
Złoto- zdecydowanie! Według mnie idealnie podkreśla koloryt skóry kobiety. Uwielbiam złoto i zawsze tylko je kupuje. Nie lubię srebra, bo wygląda ono strasznie chłodno i według mnie strasznie postarza np. dłonie.

10. Are you a stay-at-house type or partying person?
I'm a home-bird. If I have all my loveliest people around me I wouldn't have to going out from my house :) I don't like to meet all the time a new people and some artifice from the second side. I don't like to change 'friends' or people with who I spend my time I couldn't change a connection all the time. You have to discover from the beginning then can you trust this person or not. Talk with new people makes me feel ashamed and it's really hard for me sometimes because I can't talk with every people about so wide topics.. About alcohol, shoes or skirts I don't have to much to say I'm not interested in ;)
10. Jesteś typem imprezowicza czy domatora?
Zdecydowanie jestem typem domatora. Jeśli miałabym wszystkie moje ukochane osoby pod ręką, to w ogóle nie musiałabym opuszczać domu :) Jakoś nie kręci mnie poznawanie ciągle to nowych osób i pewnej sztuczności ze strony drugiej. Nie lubię wciąż przebierać w znajomościach, bo trzeba na nowo odkrywać, czy można zaufać tej osobie, czy nie. Rozmowa z nowymi ludźmi strasznie mnie krępuje i sprawia mi dużą trudność momentami, bo z nie wieloma osobami można porozmawiać na dość szerokie tematy.. A o alkoholu, butach czy spódniczkach niestety nie mam zbyt dużo do powiedzenia ;)

11. Movie or book
Movie, I'm little layzy whose for long time didn't reach for any book. But I have to say in current global cinema and polish as well getting low GOOD movies. All the time new dud is making which is not even worth to waste our time and money. But I really like to read unfortunatelly in this time I don't have to much time to do it more. 
11. Film czy książka
Film, jestem małym leniuchem, który już od dość długiego czasu nie sięgał po książki. Jednak muszę stwierdzić, że w obecnym kinie światowym jak i polskim powoli zaczyna brakować DOBREGO filmu. Co rusz powstaje to nowy chłam, który nie jest wart marnowania naszego czasu, czy pieniędzy.. Jednakze bardzo lubie czytac, niestety obecnie nie mam zbyt duzo czasu, zeby robic to czesciej.

In high school I passed a humanistic profile so I'm really sorry for that wide talking about short questions. It's learned impulse I would like to say everything what I'm thinking about something I really care about details. I hope by this I made closer to you my personality. Willing I answer for next questions so if you have any- just write : )

W liceum skończyłam profil humanistyczny, więc przepraszam za tak szerokie rozwodzenie się na tak krótkie pytania. Jednak to jest już odruch wyuczony, chciałabym przekazać wszystko i zwracam uwagę naprawdę na szczegóły. Mam nadzieję, że tym samym przybliżyłam wam troszkę moją osobę. Chętnie odpowiedziałabym na kolejne pytania, więc jeśli macie jakiekolwiek- piszcie : )


My questions:
1. Are you a romantic? /
 Czy jesteś romantyczką?
2. Your the best dish. / Twoje ulubione danie.
3. Because of what you love your country? / Za co kochasz Polskę?
4. What was your motivated to set off own blog? / Co było motywacją do założenia bloga?
5. What about you link your future? / Z czym wiążesz swoją przyszłość?
6. Did you ever think to be a model? / Czy myślałaś kiedyś o tym, aby zostać modelką?
7. What about you are the most proud in your life? / Z czego jesteś najbardziej dumna w swoim życiu?
8. How long you are sitting at the computer? / Ile czasu spędzasz przed komputerem?
9. Which colour is the most appear on your nails? / Który kolor najczęściej gości na Twoich paznokciach?
10. Which city would you like to visit? Why? / Które miasto chciałabyś zwiedzić? Dlaczego?
11. Would you like to have easy-going life or more crazy? / Chciałabyś prowadzić spokojne, czy bardziej szalone życie?

Nominated:
http://marlenails.blogspot.com/
http://anitakulikowska89.blogspot.com
http://aalimkaa.blogspot.com/
http://rudaa12.blogspot.com
http://lakiero-maniaczka.blogspot.com
http://zlotapigmejka.blogspot.com
   ~ and everybody who would like to join !

4 komentarze:

 1. Lubię czytać tak rozlazłe odpowiedzi :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się bardzo! ale wiem też, że niektórych one strasznie odstraszają..

   Usuń
 2. dziekuje za nominację ale to już 3w tym tyg i moje posty musiałyby być tylko o tym a nie o paznokciach które bardzo kocham i też mam już nie dużo czasu dlatego też odpowiem na Twoje pytania tutaj.
  1. Czy jesteś romantyczką?
  Zdecydowanie Tak :)
  2. Twoje ulubione danie.
  Pesto ze szpinakiem :)
  3. Za co kochasz Polskę?
  Czy ja wiem czy w ogóle ją kocham? teraz niby za co? najlepiej to jest z niej uciekać bo nic dobrego tu spotkać nie można a Ty widzę sama wyjeżdżasz do Anglii
  4. Co było motywacją do założenia bloga?
  Moje hobby i pasja paznokciowa oraz chęć poznawania nowych trendów i pomysłów a także znajomości bo niestety nie zgodzę się z Tobą że nowe znajomości nie są fajne dla mnie są bo stare znajomości po pewnym czasie się zmieniają i pokazują jacy są na prawdę :)
  5. Z czym wiążesz swoją przyszłość?
  W tych czasach nic już nie planuję biorę to co nam daje życie bo i tak co zaplanuję to nie wychodzi tak jakbym tego chciała
  6. Czy myślałaś kiedyś o tym, aby zostać modelką?
  Nigdy dla mnie to durnota i nic fajnego wolę być sobą prostą normalną dziewczyną niż sławną i chudą szkapą
  7. Z czego jesteś najbardziej dumna w swoim życiu?
  Z tego że jestem kim jestem mam swoja pasję i ukończyłam studia
  8. Ile czasu spędzasz przed komputerem?
  Eh nigdy tego nie liczę zależy od dnia,pogody i wolnego czasu
  9. Który kolor najczęściej gości na Twoich paznokciach?
  Róż ostatnimi czasy :)
  10. Które miasto chciałabyś zwiedzić? Dlaczego?
  Jest wiele takich miast lubię podróżować a w tym roku chciałabym zobaczyć Sandomierz :)Wiele osób chwali to miasto i na studiach również było piękne opisywane :)
  11. Chciałabyś prowadzić spokojne, czy bardziej szalone życie?
  Jestem osobą która przede wszystkim lubi mieć uporządkowane życie więc pewnie spokojne ale i też lubię lekką nutkę szaleństwa każdemu taka się przyda żeby nie było nudno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ciągle jesteś nominowana, to zrób sobie taką podstronę, którą po prostu byś odpowiednio uzupełniała, bez dodawania nowych postów z tym związanych :)

   Co do Polski, to właśnie mam wielki żal do rządzących, że większość młodych ludzi musi stąd uciekać, jeśli chce normalnie żyć, stąd też moje pytanie. Jestem ciekawa czy ktoś zauważa jeszcze piękno w Polsce, którego ja już nie widzę? Czy ktoś widzi w niej te wartości, które według mnie już dawno przestały istnieć..

   Co do starych znajomości to po protu odpowiednio wybrałam sobie przyjaciół i nikt nie uległ zmianie przez co naprawdę można im ufać ;) Nie lubię zaś nowych znajomości przez to, że właśnie często stwarzają oni pozory, żeby się przypodobać, które dopiero możesz odkryć po dość długim czasie..

   Dziękuję za odpowiedzi, super było poznać Ciebie bliżej :))

   Usuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.