Loading...

piątek, 7 czerwca 2013

GentlemanThis painting is associate to myself with Gentleman. Cubic zirconias give an illusion of buttons in tailcoat- that the first what came to my mind. To yesterdays manicure I added only two vertical lines which optical make lengthen nails and I attached three cubic zirconias on every single nail. Base coat is Golden Rose Paris #236. Which of them manicures is winner? Black notches or Gentleman?
To zdobienie kojarzy mi się z Gentlemanem. Cyrkonie dają pewne złudzenie guziczków we fraku- takie było moje pierwsze skojarzenie. Do wczorajszego zdobienia dorysowałam tylko 2 pionowe kreski, które optycznie wydłużają paznokieć oraz nakleiłam po 3 cyrkonie na każdy paznokieć. Bazą jest oczywiście Golden Rose Paris #236. Które ze zdobień wygrywa walkę? Ząbki, czy Gentleman? :)


16 komentarzy:

 1. bardzo mi się podoba :D pomysłowe ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. To zdobienie definitywnie wygrywa! Strasznie mi się podoba :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowy a i łatwy do wykonania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniałe! i kocham Twój nowy wygląd! :*
  no jak to kiedy, nałożę o 17 jak mam czas i zmywam o 22 :D wszystko się da kochana tylko trzeba chcieć :DD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. robię to tak,że wiem,że nigdzie nie muszę iść :D

   Usuń
 5. pomysłowo :D cyrkonie czynią, że jest jeszcze taki bardziej efektowny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. muszę się zgodzić, bez cyrkonii to nie byłoby to samo :)

   Usuń
 6. Przepiękne pazurki! Jestem pod wrażeniem, jesteś do tego stworzona. Patrząc na Twoje inne dzieła czasem aż zapiera dech, sama chciałabym mieć takie cuda na własnych paznokciach, niestety mam dwie lewe ręce ;/ Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mi bardzo miło i aż nie wiem co napisać, jestem tak zaskoczona! Nie sądziłam, że ludzie aż tak będą mnie odbierać, dziękuję raz jeszcze :) A co do "dwóch lewych rąk"- to zapewne nie prawda, wystarczy czas i cierpliwość, ja wciąż ćwiczę i zapewne nigdy nie skończy się czas nauki :)

   Usuń
 7. fajnie modyfikujesz zdobienia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łatwo się poddać fantazji jak już ma się jakiś bazowy wzorek, który zaczyna się nudzić ^^

   Usuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.