Loading...

sobota, 15 czerwca 2013

Wibo glamour nails nr 3


Wibo glamour nails nr 3 which you can win in my give away- you have only 5 days!

Wibo glamour nails nr 3, który zresztą możecie wygrać w moim rozdaniu- pozostało jeszcze 5 dni!Colour: Lacquer on the bottle looks so amazing, I fall in love straight when I just only seen it on the drugstore shelf but effect on the nails disappointed me it's not suit on me. I thought it will be a deep redness but this thick gold shimmer make colour falling in orange tone and how you know I really don't like welcome orange on my nails.

According to me this polish nail working good and I don't have any objection. Personally colour is a problem for me it's not what I like.

Kolor:
Lakier w buteleczce wygląda niesamowicie, zakochałam się w nim jak go tylko ujrzałam na drogeryjnej półce, jednak efekt na pazurkach nie jest dla mnie. Sądziłam, że będzie to głęboka czerwień, jednak przez tak gęsty złoty shimmer lakier wpada w lekki pomarańcz, a tego koloru bardzo nie lubię.

Według mnie lakier sprawuje się bardzo dobrze, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Osobiście nie odpowiada mi kolor.


5 komentarzy:

 1. Ja ten lakier lubię, ale kojarzy mi się ze świętami :p To pewnie przez ten złoty shimmer :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie też pierwsze skojarzenie to były święta ^^

   Usuń
 2. Super bardzo lubię czerwień na paznokciach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. mam ten lakier i bardzo go lubię:) super:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.