Loading...

poniedziałek, 20 maja 2013

Safari #103


After raining always coming sun- this time is proof, through the window we don't see bleak picture no more, it's our lovely sun! These nails I made to remind or maybe to capture imagination that soon will come summer and with it our strong sun and sunbathing. This color means for me long-awaited holiday- I finished my mature exam (school-leaving test after high school)
Po deszczu zawsze wychodzi słońce- tym razem także się to sprawdziło, już za oknem nie widujemy ponurego obrazu, tylko nasze ukochane słonko! Tak dla przypomnienia, a raczej pobudzenia wyobraźni, że już niedługo zacznie się lato, a wraz z nim mocne słoneczko i opalanie się na murzynka. Sam kolor oznacza już dla mnie upragnione wakacje- skończyłam matury!! :)
Safari #103:
As yellow lacquer, which most of time have a weird 
consistence, this one is all right- that's working for advantage! But although these good sides polish left smudges what doesn't look nice. Imposes unevenly.

Why am I dissatisfied?
Colour of lacquer in the bottle look so sunny, remind me a banana but on the nails we can see yolk- these tone I really don't like.
Can you recommend any yellow lacquer, which could remind me more a banana? :)
Safari #103:
Jak na lakier żółty, który dość często ma dziwną kosystencję, ten jest naprawdę w porządku- więc to zdecydowanie działa na plus! Pomimo tych zalet lakier jednak pozostawia prześwity, co nie wygląda zbyt fajnie. Nakłada się on niezbyt równomiernie.

Z czego jestem niezadowolona?
Lakier w buteleczce wygląda bardzo słonecznie, przypomina kolor banana, a na paznokciach uwidacznia się żółtko- takich odcieni naprawdę nie lubię.
Polecicie jakiś żółty lakier, który przypominałby bananka? :)


6 komentarzy:

 1. Śliczny kolor ma ten lakier. Bardzo ciekawe zdobienie :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie właśnie odrzuca kolor, więc jestem miło zaskoczona, że komuś innemu się on podoba. Zdobienie to zwykłe naklejki, jutro będzie wszytko pokazane ;)

   Usuń
 2. Zdobienie raczej nie dla mnie, ale kolor świetny :) Nie wiem czemu, ale zawsze omijałam lakiery safari. Chyba czas to zmienić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie zaś kolor nie przemawia :(
   Na początku też omijałam lakiery Safari, ale nie są złe jak na tę cenę ;) Jak już jakiś zakupisz, to podziel się z nami swoją zdobyczą :)

   Usuń
 3. No co Ty kolor Ci się nie podoba?? Ja uważam, że jest świetny :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie niezbyt, bo wygląda jak żółtko, a wolałabym odcień bananka :( Widzę, że kolor podoba się każdemu, tylko nie mi :D

   Usuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.