Loading...

środa, 26 czerwca 2013

Golden Rose Jolly Jewels #103I remember how much I wanted to have on my hands the Golden Rose Jolly Jewels # 103 and as soon as I caught it the first thing I did I used it for decorating and according to me this is best suited. However, many people have written to me, that looks great solo as well, so finally I decided to try it :)
Pamiętam jak bardzo chciałam mieć w swoich rękach Golden Rose Jolly Jewels #103 i gdy tylko go dorwałam pierwsze co zrobiłam to oczywiście użyłam go do zdobień i według mnie do tego najlepiej się nadaje. Jednak wiele osób pisało mi, że super prezentuje się solo, więc w końcu postanowiłam spróbować i tego :)


How looks solo: According to me it's so effective but not suits on me. I don't feel really good in this type nails full of shine. Still I will use it only to decorating my nails or on the other base coat how I done it >here<

Consistence: Very satisfied me that unlike other decorative nail polishes which I was using till this time we don't have to dig out trinkets, because always densely will be on our brush. I also like the fact that the bottle doesn't have more lacquer than ornaments. Because of that we will never get effect of a thick nail if we want to cover it all over.


My own assessment: Colour is very soft and shiny ornaments are perfect for summer, beautifully sparkle in the sun. However, I will use it only for decoration my nails.


_____________________

Jak prezentuje sie solo: Według mnie jest to bardzo efektowne, jednak nie dla mnie. Nie czuje sie dobrze w paznokciach jedynie blyszczacych i pelnych brokatu. Nadal będę go stosować tylko i wyłącznie do zdobień lub na bazie innego lakieru jak tutaj >klik<


Konsystencja: Bardzo zadowala mnie fakt, że w przeciwieństwie do innych ozdobnych lakierów z jakimi miałam do czynienia, z tego nie musimy wygrzebywać błyskotek, bo zawsze gęsto będą się znajdować na naszym pędzelku. Podoba mi się także to, że w buteleczce nie ma więcej lakieru od samych ozdób, przez co nie uzyskamy efektu grubego paznokcia jeśli chcemy pokryć go całego.

Moja wlasna ocena: Kolorek jest według mnie bardzo delikatny, a błyszczące ozdoby idealnie nadają się na lato, pięknie się mienią w tym słońcu. Jednak ja będę go stosować jedynie do zdobień.13 komentarzy:

 1. sam prezentuj sięurocze ale ja wole wykorzystanie jego do zdobień na mocniejszych kolorkach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na mocniejszym kolorku będę musiała spróbować, bo jak na razie znajdował się na pastelowej zieleni :) Też jestem za stosowaniem go wyłącznie do zdobień!

   Usuń
 2. Mam podobne zdanie, jest piękny sam w sobie, ale chętniej noszę takie ze zdobieniami :) Fajnie wygląda w tym poście do którego dałaś odnośnik, muszę wpróbować z miętową bazą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejku! Na mięcie będzie wyglądał obłędnie!

   Usuń
 3. piękny jest! :)
  Kochana jak pisałam w mailu tak piszę i tu w razie jakbyś nie odczytała przesyłka dziś dotarła i wszystko jest wspaniałe - dziękuje ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dostałam maila i odpisałam Ci- baardzo się cieszę, że wszystko Ci się podoba i nie masz za co dziękować ;*

   Usuń
 4. Cudowny.. wyjątkowo mi się podoba.. elegancki i taki ozdobny:)

  OdpowiedzUsuń
 5. moja siostra go ma, a ja jej go często podkradam, bo naprawdę ten JJ jest warty uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. biedna siostra- podkradasz jej to cudo!! :D

   Usuń
 6. mam jeden lakier z Golden Rose i muszę przyznać, że jest naprawdę fajny :) ten też na taki wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo ładny, nie spodziewałam się takiego efektu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aaaa uwielbiam te lakiery ! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.