Loading...

środa, 10 lipca 2013

Porównanie: Lovely Baltic Sand 1 i Wibo glamour nails nr 3


I really wanted to do a comparison of these two lacquers, because when I put the bottle next to each other, I thought they are copies. I wanted to see up close the difference between them. You'll see how different shades they represent, how differently shimmered in the sun, and what is the difference between an ordinary polish and the texture of the sand.Bardzo chciałam zrobić porównanie tych dwóch lakierów, bo gdy postawiłam buteleczki obok siebie pomyślałam, że są to kopie, chciałam zobaczyć z bliska ich różnicę. Zobaczycie jak odmiennie odcienie one prezentują, jak różnie mienią się w słońcu i jaka jest różnica pomiędzy zwykłym lakierem, a tym o piaskowej teksturze.


Wibo glamour nails No. 3: 
[EN]  The first impression which makes this polish is "deep red with a delicate gold brocate" but it's very false image of this. On nails reveals to us red colour but falling down gently in orange by the golden glitter which is really a lot.
[PL]  Pierwsze wrażenie jakie sprawia ten lakier to "głęboka czerwień z delikatnym złotym brokatem", jednak jest to bardzo zakłamany jego obraz. Na pazurkach ujawnia się nam czerwień, jednak wpadająca delikatnie w pomarańcz, przez złoty brokat, którego jest naprawdę dość sporo.


Lovely Baltic Sand No. 1:
[EN]  This nail polish by sandy texture reveals a beautiful, delicate bright red, which is crowned with thick brocate, and this incredible pretty sparkles in the sun. Initially, I approached to the sand lacquers very usual, but this as my first texture polish caused my delight.
[PL]  Ten lakier przez swoją piaskową teksturę ujawnia nam piękną, delikatną jasną czerwień, która jest uwieńczona gęstym brokatem, a ten niezwykle ślicznie mieni się w słońcu. Początkowo do piasków podchodziłam bardzo zwykle, jednak ten jako mój pierwszy lakier o takiej teksturze spowodował mój zachwyt.
look how differently shimmered in the sun
spójrzcie jak różnie mienią się w słońcu
MY FAVOURITE- LOVELY!!

10 komentarzy:

 1. Jest spora różnica. Mam w domu Glamour Nails, a na ten piaseczek się czaję, ale nigdy go u mnie nie ma :<

  OdpowiedzUsuń
 2. Oba ładne - jednak lakier z Lovely zdecydowanie jest moim faworytem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba się przejdę do ross i sobie kupię :D

  OdpowiedzUsuń
 4. lovely zdecydowanie wygrywa!!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. całkiem fajnie się razem prezentują. ale piasek ładniejszy

  OdpowiedzUsuń
 6. szukałam tego piaskowego ostatnio, ale nigdzie w Rossmanie u mnie go nie ma :(((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapewne już wszystkie wykupione, bo tak ślicznie się mieni :D

   Usuń
 7. Oba wyglądają super, nie mogę się zdecydować który podoba mi się bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piaseczek jest o wiele ładniejszy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.