Loading...

poniedziałek, 1 lipca 2013

Wibo Gel Like nr 3Green- summer colour or spring? Do you assigned him to one of the shades the current season?
As for me it is more summer colour!


Zieleń- kolor lata, a może wiosny? Zaliczacie go do jednego z odcieni obecnej pory roku?
Jak dla mnie jest on jak najbardziej letnim kolorkiem!
Quality: About blog-nail polish series I didn't read good opinion. Lacquer qualitatively is not that bad how I assumed. The only thing I noticed was the fact that it's poorly pigmented by what we have to cover our nail three layers of polish.
(Polish brand- Wibo have chosen a few girls who have a blog about nails and gave them chance to create own lacquer. Girls chose a colours and by that in our shops appear blogging series of nail polish.)

Colour: At first, I thought it would be a pastel, delicate shade, but it's quite bright, conspicuous, but toned down a grassy green.

Consistence: As for me, Wibo's lacquers are too rare, but it's always a matter of time. I don't like the polishes from the novelty, it seems to me that after little time of using it's serve better.

______________________


Jakosc: O tej serii blogowych lakierów nie czytałam zbyt dobrych opinii. Lakier jakościowo jak dla mnie nie jest tak zły jak przypuszczałam. Jedyne na co zwróciłam uwagę, to na to, że jest on słabo napigmentowany przez co musimy pokryć nasz paznokieć 3 warstwami lakieru. 

Kolor: Początkowo myślałam, że będzie to pastelowy, delikatny odcień, jednak jest to dość jasna, rzucająca się w oczy, ale stonowana trawiasta zieleń.

Konsystencja: Jak dla mnie lakiery Wibo są zbyt rzadkie, jednak to zawsze jest kwestią czasu. Nie lubię tych lakierów od nowości, wydaje mi się, że troszkę używane sprawują się o wiele lepiej.


7 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie prezentuje się ta zieleń na Twoich paznokciach :) Dla mnie kolor ten jest idealny na wiosnę i lato :)

  OdpowiedzUsuń
 2. takie trochę kiwi wyszło :) bardzo mi się podoba :)

  http://i-am-journalist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny kolor ale ja jakoś nie bardzo się odnajduję w soczyście zielonym kolorze.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie u Ciebie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na moich paznokciach zielony wygląda fatalnie! :) ale u Ciebie , na takiej ładnej płytce- super!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.