Loading...

sobota, 20 lipca 2013

Porównanie niebieskich odcieni!


Today I will compare nail polishes in shade of blue which I review until this time. Thanks to this you can see considerable difference in the colours which present every polish. Which one do you most liking?Dzisiaj porownam niebieskie odcienie lakierów dotychczas zrecenzowanych. Dzięki temu będziecie mogły dostrzec znaczną różnicę w kolorach, które prezentują poszczególne lakiery. Który z nich wam najbardziej przypadł do gustu?MV Nail Polish brilliant- blue:
[EN]  It's the lacquer which impressed me by incredible range of colours can see on our nails, ranging from blue, passing through green and ending with strong blue tint, which finally managed to capture on today's pictures!
[PL]  Jest to lakier, który zachwycił mnie swoją niezwykłą gamą kolorów, którą można ujrzeć na naszych pazurkach, poczynając od błękitu, przechodząc poprzez zieleń tak i kończąc na mocnym niebieskim odcieniu, który w końcu udało mi się uchwycić na dzisiejszych zdjęciach! 


[EN]  The only one blue tint and polish which gave me so much inspiration. He is the cause of weekly series of reviews- I couldn't resist it. It's very strongly pigmented colour, gently falling in purple.
[PL]  Jedyny niebieski odcień, a w sumie i lakier, który dał mi aż tyle weny. To  on jest przyczyną serii tygodniowych recenzji- nie mogłam mu się oprzeć. Jest to bardzo mocno napigmentowany kolorek, delikatnie wpadający w fiolet.


Wibo Express growth nr 353: 
[EN]  Colour very difficult to interpret, for me doesn't look like typical blue lacquer, according to me it's close to gray. His blue colour is slightly muffled and I can confidently say it's a slight pastel.
[PL]  Kolor bardzo ciężki do zinterpretowania, jak dla mnie nie przypomina typowo niebieskiego lakieru, według mnie stoi on blisko szarości. Jego niebieski kolorek jest delikatnie stłumiony, mogę śmiało powiedzieć, że jest to lekki pastel.


[EN]  Delicate shade of blue falling more in sea colour.
[PL]  Delikatny odcień błękitu, wpadający bardziej w morski kolorek. 
MY FAVOURITE- ESSENCE!! 

15 komentarzy:

 1. wszystkie są fantastyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie ładne, ale Wibo najbardziej mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Essence i Wibo najlepsze :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Essence i mv najbardziej się mi podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. mi też się oba podobają, jednak musiałam wybrać jakiegoś zwycięzcę :)

   Usuń
 6. Essence najlepszy, jednak jakość pozostawia wiele do życzenia.. :) Chyba, że ja trafiłam na taki smużąco-bąblujący okaz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi Essence zaś nie sprawił żadnych problemów, ale też słyszałam o ich jakości.. Dlatego nie wiem nawet, czy na kolejny lakier bym się skusiła, po co ryzykować :)

   Usuń
 7. Patrzę i patrzę na te niebieskości i dochodzę do wniosku, że Wibo najładniejszy :D

  OdpowiedzUsuń
 8. A mi się spodobało Safari :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Essence to także mój faworyt! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie umiem się zdecydować..:) wszystkie świetne!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. z MV miałam kiedyś taki fiołkowy i był rewelacyjny niestety teraz nie ma ich u Chińczyka Safari mam :) a essence jest piękny to fakt :) też kiedyś zrobiłam sobie ombre niebieskich kolorków :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej :)
  Chciałabym Cię nominować do Liebster Award :)
  Pytania pod tym adresem:
  http://i-am-journalist.blogspot.com/2013/07/liebster-award-blog-nominacja.html

  Miłej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mi się wszystkie podobają :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wam bardzo za każdy komentarz, ten krytyczny jak i ten pozytywny- jest to dla mnie niezwykła motywacja do pracy nad samą sobą.